Koleiny krok w moim ogrodzie to rabata gdzie główną rolę odgrywa  szybko rosnąca odmiana Miskanta Giraffe . Piękny  dwu metrowy ciapek  tworzący niezwykle okazałą kępę. Kwitnie w połowie października pierzastymi kwiatostanami.

119_9175

Miskanty rozdziela , też szybko rosnąca odmiana tym razem prosa odmiana Squaw. Jest to bardzo efektowna trawa ozdobna przepięknie przebarwiająca się kolorami jesieni, odporna na niskie temperatury. Razem w połączeniu tworzą idealną harmonię .

119_9174

 

Autor: STANISŁAW HECHT

Nazywam się Stanisław . Moja przygoda z trawami zaczęła się kilkanaście lat temu . Od tamtego czasu pogłębiam swoją wiedzę i kolekcje tych pięknych roślin w swoim ogrodzie. Jeszcze do nie dawna wszyscy na słowo trawa ozdobna reagowali uśmiechem (różne skojarzenia), to tylko dawało mi większą motywacje do tego żeby pokazać że warto na nie stawiać chcąc mieć piękny ogród. No i się doczekałem , dziś jestem właścicielem szkółki traw ozdobnych , gdzie stawiamy na jakość, różnorodność i pełen profesjonalizm. Mogę powiedzieć ,że dziś jestem "ojcem ;) " wielu rabat z trawami gdyż wiele osób chcących mieć te rośliny w swoim ogrodzie pyta mnie co gdzie i jak posadzić. Kolejnym krokiem który zrobiłem aby docierać i " zarażać " swoją pasją innych postanowiłem stworzyć tego właśnie bloga , gdzie będę chciał pokazać że warto stawiać na te rośliny. ........................................................ZAPRASZAM................................................

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *