Sadzenie Traw-kiedy?

Każdy ma dylemat kiedy sadzić trawy ,wiosna a może jesień ? nic mylnego trawy można sadzić od wiosny do jesieni, a najlepszą porą jest lato. W tym okresie noce są ciepłe i nasza trawa ma najlepsze przyrosty. Najlepsze są sadzonki kupowane w doniczkach roślina szybciej się ukorzenia w ziemi gdyż nie uszkadzamy jej bryły korzeniowej.

Więc drodzy miłośnicy Traw do roboty .Pamietajmy też w upały podlewać nasze pociechy a odwdzięczą się mega przyrostami!!!!

 

Autor: STANISŁAW HECHT

Nazywam się Stanisław . Moja przygoda z trawami zaczęła się kilkanaście lat temu . Od tamtego czasu pogłębiam swoją wiedzę i kolekcje tych pięknych roślin w swoim ogrodzie. Jeszcze do nie dawna wszyscy na słowo trawa ozdobna reagowali uśmiechem (różne skojarzenia), to tylko dawało mi większą motywacje do tego żeby pokazać że warto na nie stawiać chcąc mieć piękny ogród. No i się doczekałem , dziś jestem właścicielem szkółki traw ozdobnych , gdzie stawiamy na jakość, różnorodność i pełen profesjonalizm. Mogę powiedzieć ,że dziś jestem "ojcem ;) " wielu rabat z trawami gdyż wiele osób chcących mieć te rośliny w swoim ogrodzie pyta mnie co gdzie i jak posadzić. Kolejnym krokiem który zrobiłem aby docierać i " zarażać " swoją pasją innych postanowiłem stworzyć tego właśnie bloga , gdzie będę chciał pokazać że warto stawiać na te rośliny. ........................................................ZAPRASZAM................................................

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *