Co zrobic z obciętymi liśćmi traw po zimie ?

Przy dużych kolekcjach traw to spory problem najlepszym sposobem jest po zcięciu suchych  liści traw umieścic je w  kompostowniku .  W moim przypadku jest to kompostownik zrobiony z palet super sprawa polecam . W środku mam pożyteczne zwierzątka dżdżownice kalifornijskie, które bardzo szybko radzą sobie z dużą ilościa biologicznych odpoadów.

Z czasem z powiększającą sie ilością traw w moim ogrodzie kupiłem sobie rozdrabniarkę do gałęzi, gdyz drobniejsze kawałki szybciej sie rozkładają.

14616

Autor: STANISŁAW HECHT

Nazywam się Stanisław . Moja przygoda z trawami zaczęła się kilkanaście lat temu . Od tamtego czasu pogłębiam swoją wiedzę i kolekcje tych pięknych roślin w swoim ogrodzie. Jeszcze do nie dawna wszyscy na słowo trawa ozdobna reagowali uśmiechem (różne skojarzenia), to tylko dawało mi większą motywacje do tego żeby pokazać że warto na nie stawiać chcąc mieć piękny ogród. No i się doczekałem , dziś jestem właścicielem szkółki traw ozdobnych , gdzie stawiamy na jakość, różnorodność i pełen profesjonalizm. Mogę powiedzieć ,że dziś jestem "ojcem ;) " wielu rabat z trawami gdyż wiele osób chcących mieć te rośliny w swoim ogrodzie pyta mnie co gdzie i jak posadzić. Kolejnym krokiem który zrobiłem aby docierać i " zarażać " swoją pasją innych postanowiłem stworzyć tego właśnie bloga , gdzie będę chciał pokazać że warto stawiać na te rośliny. ........................................................ZAPRASZAM................................................

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *