Zacznę od przedstawienia się

Chcąc podzielić się i zaszczepić w innych zamiłowanie do traw, myśląc o tym jak mógłbym dotrzeć do większego grona miłośników ogrodów, aby i oni dostrzegli piękno tych roślin postanowiłem pisać bloga.
Krótki wstęp o mnie.
Od zawsze ceniłem sobie wszystko związane z roślinnością i pięknem natury. Jeszcze w szkole zaczęła się moja przygoda(bo tak właśnie mogę nazwać swój epizod życia) z trawami ozdobnymi,
kiedy to właśnie mnie spotkało szczęście, że w ostatnim roku nauki wysłany zostałem na praktyki do Szwajcarii.
Od tamtego momentu zacząłem zgłębiać wiedzę na tematy związane z uprawą tych roślin, gdyż uważam, że to właśnie one zasługują na obecność w każdym ogrodzie.
Z roku na rok zyskałem coraz większe doświadzenie i dlatego postanowiłem dać koleny krok do przodu i w tym celu podjąłem decyzję o założeniu szkółki z trawami ozdobnymi.
Trawy przez wiele lat nie były uważane za rośliny piewrszego rzędu lecz teraz uważam, że nadszedł ich czas i coraz częściej są wykorzystywane jako główny element aranżacji.
Są: – mało wymagające – znakomicie uzupełniają rabaty – wszędzie pasują – ozdobne przez cały rok – mają elegancki i uroczy wygląd!!!
Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że posiadam dużą wiedzę w tym zakresie i z wielką przyjemnością służę pomocą i odpowiem na każde pytanie, ale to już w dalszej części!!!

Autor: STANISŁAW HECHT

Nazywam się Stanisław . Moja przygoda z trawami zaczęła się kilkanaście lat temu . Od tamtego czasu pogłębiam swoją wiedzę i kolekcje tych pięknych roślin w swoim ogrodzie. Jeszcze do nie dawna wszyscy na słowo trawa ozdobna reagowali uśmiechem (różne skojarzenia), to tylko dawało mi większą motywacje do tego żeby pokazać że warto na nie stawiać chcąc mieć piękny ogród. No i się doczekałem , dziś jestem właścicielem szkółki traw ozdobnych , gdzie stawiamy na jakość, różnorodność i pełen profesjonalizm. Mogę powiedzieć ,że dziś jestem "ojcem ;) " wielu rabat z trawami gdyż wiele osób chcących mieć te rośliny w swoim ogrodzie pyta mnie co gdzie i jak posadzić. Kolejnym krokiem który zrobiłem aby docierać i " zarażać " swoją pasją innych postanowiłem stworzyć tego właśnie bloga , gdzie będę chciał pokazać że warto stawiać na te rośliny. ........................................................ZAPRASZAM................................................

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *